Kôň ako odraz tvojho JA

Ak chceš cítiť seba a svoju slobodu, nasadni na koňa, zavri svoje oči a vnímaj.

Kôň ako symbol SLOBODY, UZEMNENIA a INTUÍCIE...

Tieto nádherné stvorenia dokážu oveľa viac, ako len viesť nás na svojom chrbte. Pri pohľade do ich očí, dokážeš precítiť svoje srdce. Pri ich objatí sa aktivuje tvoja srdcová čakra a dochádza k harmonizovaniu a očiste. Tak krásne, hlboké a magické...to treba zažiť, to sa nedá opísať. 

Intuitívne jazdenie, ktoré Vám ponúkame je bránou k sebe, k rozvoju svojej intuície a vnímavosti. Je učením sa byť plne v prítomnom okamihu, zastaviť svoju myseľ a len byť TU A TERAZ.

Celá hodina sa nesie v pokojnom duchu, kde sa zoznámime a prepojíme s koňom prostredníctvom dotyku, objatí a vzájomného vnímania sa, ktoré sa odohráva pri čistení koňa. Potom nasleduje práca zo zeme, kde sa kôň doslova stáva zrkadlením nás samotných. Pri vodení preskúša, ako si vieme nastaviť svoje hranice a zastať sa samého seba. Tak nasleduje časť, kedy ideme do sedla. Celý priebeh je prispôsobený klientovi, s každým sa zameriavame na to potrebné, čo v danej chvíli príde. Samotné jazdenie prebieha výukovo, meditačnou formou, kde prostredníctvom rôznych cvičení sa učíme vnímať koňa a zladiť sa s ním. U vnímavejších osôb sa ponárame hlbšie do pohybu, prepojením vedomého dychu a vnímania pohybu. Je to ako pohybová meditácia.

Ak chcete zažiť viac ako len jazdenie a chcete využiť potenciál týchto úžasných zvierat na plno tak toto je to pravé pre Vás.