Krištáľové misy

V našej tvorbe Vám prinášame rôzne formy seba rozvojových programov. A SOUNDHEALING nesmie chýbať. Ak ste ešte nezažili vplyv vysoko harmonizačných nástrojov, ktoré dokážu rozvibrovať celé vaše telo, tak nás v utorok určite navštívte. Odídete úplne zrelaxovaný a s vyčistenou hlavou.  A to je len jedna z možností vplyvu tejto metódy harmonizácie. 

Naša úžasná sprievodkyňa zvukom používa pri svojej práci nielen silu krištáľových mís, ktoré sú presne ladené k daným čakrám ale používa aj ladičky, zvonkohry a iné vysoko vibračné nástroje. Vďaka jej úžasnému citu vie nakombinovať veľmi silnú relaxačnú zostavu, ktorú si každý týždeň meníme podľa zámeru. Takto sa viete krásne udržiavať v harmónii a pokoji aj v ruchu bežných dní. 

Krištáľové misy 
 Harmonické vibrácie mís majú rôzne účinky na rôznych ľudí podľa toho, čo sa deje v ich životoch. Jeden z účelov je, aby nám pomohli vedome sa posunúť od zápornej k pozitívnej nálade. Naladenie našej energie na vibrácie krištáľov a ich zvuku nám prináša harmonizáciu. To môže mať za následok zmenu mozgových vĺn frekvencií a prípadné zmeny vo vedomí. Naše pozitívne naladenie v kombinácii s hudbou krištáľovej misy poskytuje pozoruhodné výsledky liečenia na všetkých úrovniach.  Zvukové vibrácie mís rezonujú s jednotlivými čakrami. Tento zvuk môže pomôcť pri liečbe týchto centier. Ľudia, ktorí vyskúšali efekt muzikoterapie na vlastnej koži, sa zhodujú: prináša silný prílev energie, pokoja i pozitívnej nálady. Pri dlhodobých a najmä opakovaných sedeniach bývajú jej účinky ešte silnejšie, trvalejšie a intenzívnejšie.      

Tak neváhajte a rezervujte si svoje miesto spravou terrawings111@gmail.com alebo 0949010689.