Osobná konzultácia TELO a DUŠA / Emočné meranie

Starý múdry liečiteľ duše povedal: Nebolí ťa chrbát, ale ťažoba, ktorú nesieš. Nebolia ťa oči, ale nespravodlivosť, ktorú vidia. Nebolí ťa hlava, ale myšlienky v nej. Nebolí ťa hrdlo, ale bolí to, čo nebolo povedané alebo vyjadrené v hneve. Nebolí ťa žalúdok, ale bolí to, čo duša nevie stráviť. Nebolí ťa pečeň, ale tvoj hnev bolí. Nebolí ťa srdce, ale nenaplnená láska v ňom bolí. Ale je to láska, ktorá je tým najsilnejším a najlepším liekom na všetky bolesti.

Nájdi cestu k sebe

Tieto osobné konzultácie sú zamerané na psychosomatiku a duchovné príčiny chorôb. Pomocou rôznych nástrojov, nazrieme do svojho vnútra a budeme spoločne hľadať príčiny toho čo nás zaťažuje aj na fyzickej úrovni.

Naše telo a jeho prejavy sú len spätnou reakciou na častokrát potláčané veci, či situácie, ktoré prehliadame a nechceme vidieť, či si pripustiť. Naše telo toho zvládne veľa, ale keď človek nevie, ako správne pracovať s emóciami, ako seba aj svoje telo od nich čistiť, tak sa nám stáva, že sa naše energetické dráhy zablokujú a po čase sa odzrkadlia v našom tele ako prejav/ príznak choroby. 

Počas našich sedení sa presne pozrieme na to, aké emócie zaťažujú naše telo, jednotlivé organy a systémy. Pozrieme sa na to, ktoré energetické dráhy sú neaktívne alebo preťažené. A takto vieme dôjsť k novým uvedomeniam a AHA momentom na čom popracovať, na čo sa zamerať, aby sa aj nášmu telu uľavilo.

Klient si z konzultácie odnáša zvedomenie emócií, ktoré zaťažujú jeho telo a tak sa vie konkrétne zamerať na danú oblasť riešenia problému. Počas konzultácie klient dostane odporúčania, aké techniky či metódy budú efektívne a nápomocné na jeho ceste.

Konzultácie robíme aj formou CIEST, to znamená, že ani to že nie ste priamo z Košíc nie je prekážkou. 

Samotná konzultácia trvá hodinu a jej priebeh je individuálny, podľa náročnosti stavu.

Konzultácia sa začína krátkym rozhovorom, kde si objasníme, čo konkrétne vás k nám priviedlo. Tak prichádza na rad skenovanie biopoľa človeka. Keďže vieme, že každý človek má svoje vyžarovanie a svoju auru, aj vďaka tomu vieme zachytiť čo daná osôbka v sebe nesie. Rozhovor sa presúva viac do hĺbky na základe výsledkov skenu, začíname riešiť konkrétne zaťaženia a často krát sa dostávame, až k starým traumám, či bolestiam z detstva. Čo všetko dokáže naše telo uzamknúť v sebe, len aby to prebolelo... Veľakrát si spolu aj poplačeme, veď predsa slzy sú očistou našej duše a pri zvedomovaní si, otváraní a čistení je to úplne prirodzené...  Ak si teraz vravíte, že načo je dobré sa špárať v starých veciach, ktoré sú už minulosťou, máte pravdu to by bolo zbytočné. Pravdou je, že ak tie boliestky neboli dostatočne spracované, pretože v tom okamihu bolo najlepšie tú bolesť zavrieť niekde vo svojom vnútri, potlačiť ju, tak príde čas, kedy je človek už pripravený to pustiť...

Ja vždy vravím, že k nám príde len ten, pre koho je toto cestou ako sa posunúť vpred a často krát aj vykročiť z kolotoča zacyklení. Ako sa najúčinnejšie riešia problémy?  No predsa, keď vieme na čo konkrétne sa zamerať a o to presne sa snažíme.