PORTÁLOVÉ MAĽBY DUŠE

Tieto maľby vznikajú v napojení a sú sprostredkovateľmi silnej transformačnej a harmonizačnej energie. Potešia nielen Vaše oko, ale aj pohladia Vašu dušu. Každý obraz nesie v sebe odkaz, ktorý je doňho v danej chvíli vložený, aby vždy, keď sa človek naň zadíva, mohol v ňom spúšťať procesy, ktoré potrebuje. Ak chcete mať doma nielen pekný doplnok, tieto maľby sú jedinečné a originálne kúsky.  

Ako si vybrať ten správny obraz pre seba?  Nad tým nebude potrebné rozmýšľať, samotná maľba a odkaz v nej vložený si Vás pritiahne a hneď budete v danej chvíli cítiť ,že má byť Váš. Ak obrazy s Vami rezonujú, ale je tam ale...... Stačí napísať a ja  vytvorím obraz priamo pre teba.

Momentálne dostupné

SLOBODNÁ VÁŠEŇ 

Táto maľba nesie v sebe symbol liečenia, pravdy a lásky. Symboliku duality a prepojenia mužsko-ženského principu. 
Je harmonizátorom slobody duše vo vzťahu.  

BOŽIA ISKRA V NÁS

V obraze sú vložené 4 silné symboly.  Symbol slobody, hviezdneho pôvodu, ľudskej lásky a uzemnenia. Zachytáva našu podstatu toho z čoho sme stvorený. Náš kozmický pôvod, anjelskú ochranu, motýle , ako ľahkosť bytia tu na zemi a symbol transformácie. Kvet života, ako božej iskry ktorú si každý nesie vo svojom srdci..

KÚZLO ZEME

Tento obraz zachytáva rytmus a cyklus zeme v ročných obdobiach. Jeho silu a silu živlov zeme.  To čo je odrazom zeme a v čom žijeme, je odrazom nás samotných.

BOŽIA PODSTATA V NÁS 

Táto maľba nás vedie nazrieť viac do svojho vnútra a objaviť tam tú prekrásnu božiu esenciu z ktorej sme všetci stvorený. Precítiť ju a nechať ju prežiariť celé naše ja. V nej pochopíme že sme súčasťou všetkého.

JEDOTA SPOJENIA 

Len láskou sme všetci spojený. Zachytáva prienik  všetkých realít žitia na zemi.  Domov duše a našu kozmickú podstatu. Podstatu zeme v prepojení so všetkými živlami. JEDNOTU všetkého, so všetkým.

POKORA A SÚCIT

Jemnosť a zároveň obrovská sila zraniteľnosti a krehkosti našej duše. Pokora, láska, súcit ....

PRIENIK REALÍT 

Táto maľba zobrazuje prienik vesmírom až k našej pozemskej podstate a späť. Obsahuje dva silné harmonizačné symboly. Kvet života a Alatyr, ktoré budú podporovať harmonizáciu Vás aj vášho priestoru. 

POKORA A MIER 

Hulubica ako symbol osvieteného prebudeného ducha. Jednota prepájajúca všetko na všetkých úrovniach.

HARMÓNIA TELA A DUŠE

Silný harmonizátor priestoru, tela aj duše. Poukazuje na rovnováhu žitia na zemi a nášho duchovného JA. Ľahkosťou a radosťou rozpálime oheň vášne a tvorenia a pozemským tvorením tak siahame  bližšie k nášmu vyššiemu JA.

Pre všetkých ktorí chcú nahliadnuť bližšie k týmto maľbám duše a nacítiť sa na odkaz, ktorý je v nich vložený. 

Na našom youtube kanáli nájdete viac.


GALÉRIA mojich výtvorov pre Vás....